W parafii obecnie pracują duszpasterze:

   
Proboszcz
Ks. mgr
Andrzej Bemowski                             
Urodził się w Gdańsku 21.02.1961 roku
Święcenia kapłańskie otrzymał w dniu 17.05.1986r.
w Bazylice Mariackiej w Gdańsku
z rąk Ks. Abp Tadeusza Gocłowskiego

Historia pracy kapłańskiej :
- 1986-1989 wikariusz parafii Świętej Rodziny - Gdańsk - Stogi
- 1989-1993 wikariusz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego - Gdańsk - Chełm
- 1993-2000 wikariusz parafii Chrystusa Króla - Gdańsk
- 12.06.2000 desygnowany na proboszcza nowej parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus
- 15.07.2002 proboszcz parafii świętej Teresy od Dzieciątka Jezus - Gdańsk



Ks. mgr lic. Artur Słomka

Urodził się 28.10.1079r. w Gdańsku.                               Święcenia kapłańskie otrzymał 26.06.2004r. w Bazylice Mariackiej w Gdańsku z rąk Ks. Abp Tadeusza Gocłowskiego.

Historia pracy kapłańskiej: 

30.06.2004r.-31.08.2004r. Parafia św. Judy Tadeusza Gd -Łostowice 

01.09.2004r. - 30.06.2009r. Parafia św. Józefa Gd- Przymorze

01.07.2009r.- 15.11.2009r. Parafia Opatrzności Bożej Gd- Zaspa

16.11.2009r.-30.06.2010r. Parafia NMP Królowej Różańca Świętego Gd- Przymorze

01.07.2010r.-30.06.2011r. Parafia św. Antoniego  Gd- Brzeźno

01.07.2011r. - 30.06.2013r. Parafia św. Stanisława Kostki Gd-Oliwa

01.2013r. Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus Gdańsk

 

     

  


 

 

Okres pracy w parafii:
Wikariusz
Ks. mgr Roman Naleziński 
       2002 - 2007   

Wikariusz
Ks. mgr Krzysztof Ławrukajtis  
 

Wikariusz
ks. mgr Karol Pstrągowski

      2007 - 2012    

      

      2012 - 2013. 

 
 

Menu główne
Start
Patronka
Nabożeństwa
Biuro Parafialne
Historia Parafii
Duszpasterze
Duszpasterstwa
Modlitwa
Pomóż Innym
Galeria zdjęć
Kontakt
Konto parafii
Budowa Kościoła
Przedszkole parafialne
Poczta